Zabiegi

Zabiegi chirurgiczne – na czym polegają?

Chirurgiczne zabiegi dostępne w naszym Centrum Medycznym są typowymi operacjami jednodniowymi przeprowadzanymi w trybie ambulatoryjnym. Pacjenci po konsultacji z lekarzem umawiają się na wykonanie zabiegu i już tego samego dnia mogą opuścić nasz gabinet. Zabiegi chirurgiczne trwają w zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania, zwykle mniej więcej 30-45 minut.

Oferujemy w szczególności zabiegi dermatochirurgiczne związane z usuwaniem i leczeniem zmian skórnych (pieprzyków, brodawek, zmian barwnikowych), usuwaniem włókniaków, tłuszczaków, ropni, bliznowców i wielu innych. Wycięte materiały poddajemy badaniu histopatologicznemu, dzięki temu jesteśmy w stanie stwierdzić, jaki charakter ma dana zmiana, a w razie konieczności, wdrożyć odpowiednie leczenie.

Tuż po zabiegach nasi pacjenci otrzymują szereg zaleceń, a także odpowiednie leki, które mają przyspieszać gojenie się powstałej po wycięciu rany i przeciwdziałać bólowi. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, a po wykonanym zabiegu umawiamy się na wizytę konsultacyjną.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, w celu umówienia się na zabieg chirurgiczny u naszych specjalistów: chirurga (dr Marcin Biskupski), dermatoonkologa (dr Łukasz Grzęda) czy dermatologa (dr Justyna Śliwiak).

Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Wybierz specjalizację oraz lekarza i kliknij na kalendarzu wizyt dogodny dla Ciebie termin.


Umów się na wizytę