Specjalizacje

Ginekolog – położnik

Ginekologia jest dziedziną medycyny, która kompleksowo zajmuje się zdrowiem kobiety. Właściwa diagnostyka i leczenie schorzeń leży u podstaw zachowania pełni zdrowia i ochrony przed poważnymi chorobami.

Należy pamiętać, aby przynajmniej raz w roku umówić się do ginekologa, który przeprowadzi badanie profilaktyczne. Na wizyty zapraszamy również Panie planujące ciążę oraz te, które chciałyby ją potwierdzić. Ginekolog jest również w stanie dobrać odpowiednią metodę antykoncepcyjną w okresie połogu. Wybór odpowiedniego lekarza jest w wypadku tej specjalizacji wysoce istotny. Ginekolog ma za zadanie pomóc Pacjentce w przygotowaniu się do okresu ciąży i porodu. Jest także w stanie wykryć na wczesnym etapie wszelkie nieprawidłowości, a następnie dobrać odpowiednią metodę leczenia. To nie tylko opieka nad kobietą, ale również jej jeszcze nienarodzonymi dziećmi. To właśnie ze względu na te aspekty tak istotne jest, aby lekarz specjalizujący się w ginekologii nie był wybrany z przypadku. Bardzo ważne jest, żeby zakres jego wiedzy pozwalał na niwelowanie wszelkich problemów zdrowotnych, a troska, którą otacza Pacjentki, sprawiała, że podczas wizyt nie będzie im towarzyszył strach.

Ginekolog to nie tylko specjalista w dziedzinie zdrowia kobiet, to także ekspert położnictwa, który potrafi odebrać poród oraz zaopiekować się noworodkiem. Towarzyszy Pacjentkom od momentu wczesnego dojrzewania aż po okres menopauzy. Dzięki nabytym umiejętnościom, jest również w stanie wykryć oraz wyleczyć schorzenia, do których zalicza się m.in.: infekcja pochwy, nadżerka szyjki macicy, zapalenie przydatków czy zespół policystycznych jajników. Sukcesywny rozwój technologii wykorzystywanej w ginekologii pozwala na wykonanie w gabinecie nawet najbardziej zaawansowanych badań, które pozwalają odkryć wiele nieprawidłowości już we wczesnym stadium.

W naszej Klinice zapewniamy właściwą opiekę nad kobietą i matką zachowując wysoką jakość usług, nowoczesne metody i pełen komfort. Chcemy, aby Pacjentki nie odczuwały lęku w związku z wizytami i chętnie odwiedzały Klinikę U Lekarzy. Przed wizytą zalecamy zapisanie daty wystąpienia ostatniej miesiączki oraz obliczenia, ile dni trwa cykl – to istotne z punktu widzenia lekarza informacje, o które może spytać podczas konsultacji. W skład proponowanych przez nas usług ginekologicznych wchodzą:

 • USG ginekologiczne i położnicze
  • USG narządu rodnego
  • USG płodu (w tym 4D)
  • USG piersi
  • USG bioderek dziecięcych
 • Prowadzenie ciąży
 • Badania prenatalne i genetyczne
 • Zaburzenia miesiączkowania
 • Endometrioza
 • Hormonalna terapia zastępcza
 • Antykoncepcja

 

Do odwiedzenia warszawskiej Kliniki U Lekarzy zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą przejść coroczną wizytę profilaktyczną oraz te, które planują zajście w ciążę. Gwarantujemy, iż nasi specjaliści z zakresu ginekologii otaczają wszystkie Pacjentki należytą opieką oraz skrupulatnie przekazują wiedzę niezbędną do szczęśliwego przejścia ciąży i porodu.

Nasi specjaliści

Cennik

USG ginekologiczne narządu rodnego
160 zł
USG ciąży: ciąża wczesna (do 10 tygodnia)
150 zł
USG I trymestru ciąży
250 zł
USG I trymestru (do 10 tyg. z oceną ryzyka wad rozwojowych)
300 zł
USG ciąży - ciąża mnoga
250 zł

Ginekolog

Konsultacja ginekologiczna
180 zł
Konsultacja + USG ginekologiczne
300 zł
Konsultacja + USG położnicze
od 360 zł
Konsultacja + cytologia
230 zł
Konsultacja + USG ginekologiczne + cytologia
350 zł
Konsultacja + USG ginekologiczne + cytologia płynna
400 zł
Konsultacja + USG ginekologiczne + cytologia płynna + HPV HR DNA (14 fenotypów)
520 zł

Ginekologia

Cytologia
60 zł
Cytologia płynna
120 zł
Implantacja wkładki wewnątrzmacicznej (bez ceny wkładki)
od 500 zł
Wymaz ginekologiczny (pochwa, kanał szyjki macicy)
od 50 zł
Cytologia płynna + HPV HR DNA (14 fenotypów)
250 zł
Założenie pessara
180 zł
Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Wybierz specjalizację oraz lekarza i kliknij na kalendarzu wizyt dogodny dla Ciebie termin.


Umów się na wizytę