Specjalizacje

Laryngolog

Otolaryngologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani. Ponadto obejmuje diagnostykę i leczenie alergii wziewnych, chorób zatok, ślinianek, chrapania, zawrotów głowy czy leczenie zabiegowe m.in. leczenie krzywej przegrody nosa, przerostu migdałków.

Laryngolog powinien niezwłocznie zbadać wszelkie niepokojące zmiany, które dotyczą narządów zmysłów. Do najczęściej występujących chorób, jakimi zajmuje się ten specjalista należą m.in.: zapalenie błony śluzowej nosa i zatok, angina ropna, bezdech senny czy polipy nosa oraz krtani. Jeśli Pacjent zmaga się z nieustającym katarem, również powinien skonsultować to z lekarzem, jakim jest laryngolog. Kolejnymi objawami, jakie mogą stanowić znak, że należy odwiedzić specjalistę, może być nietypowa wydzielina z ucha lub nosa, zaburzenie połykania, guz w okolicy szyi lub długotrwała chrypka. W wypadku każdego z wyżej opisanych problemów, należy bezzwłocznie odwiedzić laryngologa, aby ten mógł wydać skuteczną diagnozę co do przyczyn występowania schorzenia.

Niezdiagnozowane schorzenia laryngologiczne mogą być początkiem poważnych chorób. To dlatego tak istotne jest udanie się do lekarza w przypadku każdego niepokojącego objawu. Pozwoli to uniknąć w przyszłości wykonywania inwazyjnych zabiegów powstałych na skutek zaniedbania.

Bogate zaplecze techniczne oraz ogromny zasób wiedzy naszych lekarzy sprawiają, że w dziedzinie otolaryngologii jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Skutecznie stawiamy diagnozy, by natychmiastowo wdrażać odpowiedni sposób leczenia. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu, Klinikę U Lekarzy odwiedza tak wielu Pacjentów, którzy każdorazowo są usatysfakcjonowaniu z rezultatów wizyty.

Wiele osób boi się odwiedzić gabinet tego specjalisty. Nie ma jednak ku temu podstaw, gdyż wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice to osoby, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo Pacjentów. Laryngolog podczas wizyty zbiera wywiad, a następnie rozpoczyna badanie za pomocą wziewnika lub endoskopu. Jeśli wymaga tego dana sytuacja, może także wykonać czynności ambulatoryjne, na przykład usunąć ciało obce z nosa lub ucha, pobrać wycinek tkanki do badań histopatologicznych czy zatamować krwawienie z nosa (tamponada). W żadnym jednak wypadku nie należy się obawiać – badania są bezbolesne i nastawione na dobro Pacjenta.

W naszej Klinice oferujemy następujące usługi z zakresu laryngologii:

  • Kauteryzacja przegrody nosa
  • Tamponada nosa
  • Płukanie uszu
  • Nakłucie zatok
  • Leczenie zapalenia zatok
  • Diagnostyka i leczenie alergii
  • Diagnostyka i leczenie chrapania
  • Kwalifikacja do leczenia operacyjnego

Do Kliniki U Lekarzy zapraszamy wszystkie osoby, które zmagają się z problemami o podłożu otolaryngologicznym. Gwarantujemy kompleksową pomoc opartą na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu medycznego.

Nasi specjaliści

Cennik

Laryngolog

Konsultacja laryngologiczna (dorośli i dzieci) płukanie uszu w cenie wizyty
250 zł

Laryngologia

Konchoplastyka małżowin nosowych dolnych
1500 zł
Usunięcie zmiany miejscowo
od 300 zł
Podcięcie wędzidełka języka / wargi
300 zł
Kauteryzacja (koagulacja- zamykanie naczyń przegrody nosa)
od 500 zł
Nacięcie ropnia okołomigdałkowego (jako dodatkowo płatna usługa podczas wizyty laryngologicznej)
100 zł
Płukanie uszu w ramach wizyty laryngologicznej
w cenie zł
Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Wybierz specjalizację oraz lekarza i kliknij na kalendarzu wizyt dogodny dla Ciebie termin.


Umów się na wizytę