Specjalizacje

Dermatolog

Przedmiotem zainteresowania dermatologii jest leczenie chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych. Ponadto zajmuje się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową.

Dermatolog za pomocą badania skóry szuka nieprawidłowości, które mogły doprowadzić do wystąpienia danego problemu zdrowotnego. Należy pamiętać, że niepokojące zmiany skórne mogą być następstwem chorób we wnętrzu organizmu, dlatego specjaliści z zakresu dermatologii skupiają się na ogólnoustrojowym leczeniu organizmu. Po przeprowadzeniu kompleksowej konsultacji, dermatolog jest w stanie wdrożyć leczenie, które zniweluje przykre dolegliwości chorobowe i pozwoli odzyskać radość z życia. Ponadto podczas wizyty lekarz uczy, jak w odpowiedni sposób pielęgnować zmiany skórne. Mnogość dostępnych w dermatologii metod leczenia gwarantuje, iż każdy Pacjent raz na zawsze pozbędzie się swoich problemów zdrowotnych.

Do najczęstszych przyczyn powstawania problemów skórnych należą wirusowe choroby skóry. Zdarza się także, że geneza przykrych dolegliwości leży w schorzeniach o podłożu alergicznym, grzybiczym bądź bakteryjnym. Nawet jeśli problemy ze skórą spowodowane są wystąpieniem bardzo rzadkiej choroby, nasz dermatolog jest w stanie znaleźć remedium na uciążliwe dolegliwości. Aby mieć gwarancję, iż w organizmie nie rozwija się żadne zaburzenie zdrowotne, zalecamy również regularne badanie znamion i pieprzyków. Wczesne udanie się do lekarza jest w stanie uchronić Pacjenta przed koniecznością wykonania inwazyjnych zabiegów, dlatego do Kliniki U Lekarzy zapraszamy wszystkie osoby, które są zaniepokojone stanem swojej skóry.

Dermatolodzy, którzy współpracują z Kliniką U Lekarzy, to lekarze o wieloletnim doświadczeniu medycznym. Ich wyjątkowo szeroki zakres wiedzy oraz opiekuńcze podejście sprawia, że Pacjenci chętnie wracają do gabinetu w celu przejścia regularnych konsultacji. Aby móc lepiej poznać naszych specjalistów, stworzyliśmy zakładkę „Nasz zespół”, gdzie dostępne są informacje na temat całego personelu medycznego. Zapoznanie się z dermatologiem jeszcze przed wizytą to świetna metoda na zniwelowanie strachu, który towarzyszy wizycie w Klinice.

W naszej Klinice oferujemy szeroki zakres usług z zakresu dermatologii, a także przy zachowaniu pełnej dyskrecji i anonimowości, diagnostykę i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową.

 • Diagnostyka i leczenie chorób skóry i błon śluzowych
  • Choroby zakaźne
  • Łuszczyca
  • Atopowe zapalenie skóry
  • Trądzik
  • Opryszczka
 • Dermatoskopia (kontrola znamion skórnych)
 • Diagnostyka łysienia (trichoskopia)
 • Usuwanie znamion skórnych oraz badanie histopatologiczne
  • Łyżeczkowanie
  • Wymrażanie (kriochirurgia)
 • Diagnostyka HIV, kiły, rzeżączki, chlamydiozy, WZW
 • Leczenie chorób wenerycznych

Zapraszamy na konsultacje do naszych lekarzy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do najnowszego sprzętu medycznego, są w stanie wyleczyć wiele dolegliwości dermatologicznych.

Nasi specjaliści

Cennik

Dermatolog

Konsultacja dermatologiczna
250 zł
Dermatoskopia
250 zł
Konsultacja + dermatoskopia
400 zł

Dermatologia

Dermatoskopia
250 zł
Ostrzyknięcie blizn, keloidów
200-400 zł
Kriochirurgia / łyżeczkowanie zmian skórnych (1-2 zmiany)
250 zł
Kriochirurgia / łyżeczkowanie zmian skórnych (każda następna zmiana)
50 zł
Badanie histopatologiczne
200 zł
Laserowe usunięcie 1-2 zmian skórnych
300 zł
Laserowe usunięcie 2-5 każdej następnej zmiany
50 zł
Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Wybierz specjalizację oraz lekarza i kliknij na kalendarzu wizyt dogodny dla Ciebie termin.


Umów się na wizytę