Diagnostyka

Laboratorium

Oferujemy pełen panel badań laboratoryjnych z krwi, moczu, kału, płynów ciała, a także badania poziomu hormonów czy przeciwciał. Wykonujemy także analizę mikrobiologiczną wymazów czy posiewów, badania cytologiczne oraz histopatologiczne. Dla kobiet w ciąży proponujemy badania prenatalne i genetyczne.

Staramy się, aby badania wykonywane w laboratorium U Lekarzy należały do przyjemnych i nie kojarzyły się ze wzbudzającą strach czynnością. Ogromną zaletą jest również fakt, iż nasza Klinika posiada także szereg specjalistów z zakresu wielu dziedzin medycznych – dzięki temu z wynikami badań laboratoryjnych, pacjenci mogą od razu skierować się do lekarza, który wystawi diagnozę. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę sprawią, że nie będą musieli przez wiele dni stresować się Państwo na myśl o poznaniu wyników badań.

Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszą aparaturę, nasze laboratorium jest w stanie wykonywać cały szereg zaawansowanych badań – począwszy od cytologii, poprzez sprawdzanie poziomu hormonów, a na testach nietolerancji pokarmowej kończąc. Poniżej przedstawiamy pełen zakres oferowanych usług laboratoryjnych. Ponadto zespół, z którym współpracujemy, to zaufani specjaliści w wielu dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Spełniamy wszystkie standardy jakości związane z wyposażeniem, warunkami technicznymi oraz kwalifikacjami naszych pracowników. W trosce o najwyższy komfort pacjentów stale polepszamy nasze zaplecza oraz dbamy o to, by atmosfera w Klinice U Lekarzy działała antystresowo oraz relaksująco. Zmodernizowane wnętrza to najlepszy dowód na nasze skrupulatne przykładanie uwagi do nastroju panującego w gabinetach.

Zapewniamy stuprocentową dyskrecję oraz poufność danych naszych pacjentów. Cechuje nas wyjątkowo szybka realizacja, co pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu. Niemal wszystkie wyniki badań dostępne są w przeciągu kilku godzin od momentu ich wykonania. Ekspresowe działanie nie umniejsza jednak ich jakości – najważniejszym atrybutem, jakim kierujemy się bowiem podczas codziennej pracy, jest bezpieczeństwo. Cieszymy się, że w przeciągu wielu lat naszego działania, tak ogromna ilość pacjentów powierzyła właśnie Klinice U Lekarzy wykonanie badań.

W skład badań, jakie oferuje nasze laboratorium medyczne wchodzą:

 • Badania krwi, moczu, kału, płynów ustrojowych
 • Badania poziomów hormonów
 • Badania poziomu przeciwciał
 • Wymazy
 • Posiewy
 • Cytologia
 • Badania prenatalne
 • Badania genetyczne
 • Markery nowotoworowe
 • Badania histopatologiczne
 • Testy alergiczne
 • Testy nietolerancji pokarmowej

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi badaniami medycznymi, serdecznie zapraszamy do naszego laboratorium znajdującego się na warszawskim Bemowie. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm, idący w parze z niewygórowanymi cenami.

 

Nasza oferta: ceny poszczególnych badań w zakładce „Cennik”.

Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Wybierz specjalizację oraz lekarza i kliknij na kalendarzu wizyt dogodny dla Ciebie termin.


Umów się na wizytę