Specjalizacje

Chirurg ogólny

Chirurgia to gałąź medycyny zajmująca się leczeniem chorób narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych, zakażeń tkanek i ran zarówno metodami zachowawczymi, jak i zabiegowymi.

Chirurg to lekarz przeprowadzający operacje w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu Pacjentów, zarówno w wypadku ostrych, jak i przewlekłych chorób. Chirurgia pomaga również znaleźć skuteczne remedium na wrodzone oraz nabyte schorzenia i deformacje. Zdolności manualne oraz świetna koordynacja to tylko dwie z wielu cech, jakimi musi wykazywać się chirurg w swojej codziennej pracy. Jego wiedza nie może ograniczać się do jednej czy dwóch gałęzi medycyny – to ekspert z zakresu wielu chorób, schorzeń, ale również psychologii. Obecność tego specjalisty jest także wskazana podczas pooperacyjnej rehabilitacji. Klinika U Lekarzy współpracuje z ekspertami chirurgii, którzy dzięki wieloletniej praktyce lekarskiej, zdobyli ugruntowaną pozycję i są w stanie zmierzyć się z różnorodnymi schorzeniami swoich Pacjentów. Aby lepiej poznać naszych specjalistów, zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Nasz zespół”.

Do specjalisty z zakresu chirurgii należy udać się w przypadku urazów ciała oraz nagłych schorzeń, aby stwierdzić, czy istnieje konieczność przeprowadzenia operacji, a jeżeli tak – oszacować ryzyko z nią związane. Wizyta u chirurga może wiązać się ze sporym stresem, dlatego warto jest odpowiednio się do niej przygotować. Sugerujemy, aby na konsultację zabrać ze sobą wszystkie dotychczasowe wyniki badań – zarówno obrazowe, jak i laboratoryjne. Dzięki posiadaniu cennych materiałów związanych z daną kwestią chorobową, chirurg jest w stanie sprawniej wystawić diagnozę. Leczenie rozpoczęte odpowiednio wcześnie jest w stanie uchronić Pacjenta od poważnych zabiegów operacyjnych, a co za tym idzie, przynieść pomoc z użyciem nieinwazyjnych technik.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi technik medycznych, metody leczenia oferowane przez chirurgię coraz częściej polegają na nieinwazyjnych zabiegach, które nie wymagają długiej rekonwalescencji. To idealne wyjście dla Pacjentów, którzy pragną pozbyć się przykrych dolegliwości, nie pozostając tym samym przez długi czas w szpitalu.

W naszej Klinice oferujemy zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym a także diagnostykę i leczenie chorób naczyniowych. Pośród oferowanych przez nas usług znajdują się:

 • Diagnostyka USG
  • USG Doppler
  • USG jamy brzusznej
 • Leczenie chorób naczyń krwionośnych:
  • Żylaków
  • Zakrzepicy
  • Niedokrwienia kończyn
 • Leczenie owrzodzeń i trudno gojących się ran
 • Usuwanie zmian guzowatych
 • Leczenie wrastającego paznokcia
 • Zabiegi w znieczuleniu miejscowym

Zapraszamy do naszej Klinki wszystkich Pacjentów, którzy zmagają się z bolesnymi urazami ciała, a także ostrymi i przewlekłymi chorobami wymagającymi przeprowadzenia specjalistycznego zabiegu. Gwarantujemy profesjonalną diagnostykę oraz leczenie opierające się na najwyższych standardach medycznych.

Nasi specjaliści

Cennik

Chirurg

Konsultacja chirurgiczna
250 zł

Chirurgia

Ropień – nacięcie i drenaż
od 300 zł
Paznokieć wrastający
od 400 zł
Zanokcica / zastrzał
od 300 zł
Rany przewlekłe: opracowanie
od 450 zł
Szycie rany (w zależności od rozległości - cenę ustala lekarz)
od 200 zł
Usunięcie ciała obcego (w zależności od rozległości - cenę ustala lekarz)
od 200 zł
Usunięcie kleszcza z konsultacją lekarską
250 zł
Wycięcie zmiany skórnej / podskórnej (w zależności od rozmiaru i lokalizacji – cenę ustala lekarz)
od 300 zł
Punkcja krwiaka/ropnia
od 100 zł
Pobranie na bad. histpat. (w zależności od rozmiaru i lokalizacji – cenę ustala lekarz)
od 100 zł
Zdjęcie szwów skórnych z konsultacją lekarską
250 zł
Zmiana opatrunków głębokich, drenaży czynnych i biernych
od 100 zł
Zmiany opatrunków specjalistycznych np. VAC
od 200 zł
Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Wybierz specjalizację oraz lekarza i kliknij na kalendarzu wizyt dogodny dla Ciebie termin.


Umów się na wizytę