Nasz zespół

dr Łukasz Czarnocki

ortopeda - traumatolog

Kim jestem

Dr Łukasz Czarnocki jest specjalisą ortopedii i traumatologii narządu ruchu i absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku kariery zawodowej jest pracownikiem naukowym Katedry Ortopedii i Rehabilitacji WUM – wykładowcą wydziału lekarskiego i wydziału anglojęzycznego 2 WL. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Jest autorem licznych publikacji i aktywnym uczestnikiem licznych konferencji w zakresie ortopedii. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu, ultrasonografii stawów oraz ortopedii regeneracyjnej.

W praktyce lekarskiej wykorzystuje badania USG w kompleksowej diagnostyce chorób narządu ruchu oraz w sonochirurgii ambulatoryjnej. Specjalizuje się w wielokierunkowym leczeniu i profilaktyce chorób stawów ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych, schorzeń barku oraz choroby zwyrodnieniowej bioder i kolan. W kręgu jego zainteresowań znajduje się terapia z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod małoinwazyjnej ortopedii regeneracyjnej, a także promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

W leczeniu wykorzystuje nowoczesne techniki leczenia zachowawczego chorób narządu ruchu: terapie kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym, fibryną, kolagenem oraz komórkami macierzystymi. Konsultuje pacjentów i kwalifikuje ich do leczenia rehabilitacyjnego. Wykonuje iniekcje okołostawowe oraz dostawowe.

Zakres usług

  • Leczenie zachowawcze urazów i chorób przewlekłych narządu ruchu
  • Kwalifikacja do leczenia rehabilitacyjnego
  • Iniekcje okołostawowe i dostawowe
  • Zabiegi regeneracyjne ścięgien, więzadeł i stawów z wykorzystaniem komórek macierzystych, czynników wzrostu, fibryny, kwasu hialuronowego i kolagenu
  • USG stawów, mięśni, ścięgien i więzadeł
  • Chirurgia miniinwazyjna z wykorzystaniem USG
  • Zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym
  • Chirurgia ręki
Kalendarz

Umów się na wizytę

 

Interesuje Cię wizyta? Dr Łukasz Czarnocki zaprasza!


Umów się na wizytę