Ginekologia jest dziedziną medycyny, która kompleksowo zajmuje się zdrowiem kobiety. Właściwa diagnostyka i leczenie schorzeń leży u podstaw zachowania pełni zdrowia i ochrony przed poważnymi chorobami.

Należy pamiętać, aby przynajmniej raz w roku umówić się do ginekologa, który przeprowadzi badanie profilaktyczne. Na wizyty zapraszamy również Panie planujące ciążę oraz te, które chciałyby ją potwierdzić. Ginekolog jest również w stanie dobrać odpowiednią metodę antykoncepcyjną w okresie połogu. Wybór odpowiedniego lekarza jest w wypadku tej specjalizacji wysoce istotny. Ginekolog ma za zadanie pomóc Pacjentce w przygotowaniu się do okresu ciąży i porodu. Jest także w stanie wykryć na wczesnym etapie wszelkie nieprawidłowości, a następnie dobrać odpowiednią metodę leczenia. To nie tylko opieka nad kobietą, ale również jej jeszcze nienarodzonymi dziećmi. To właśnie ze względu na te aspekty tak istotne jest, aby lekarz specjalizujący się w ginekologii nie był wybrany z przypadku. Bardzo ważne jest, żeby zakres jego wiedzy pozwalał na niwelowanie wszelkich problemów zdrowotnych, a troska, którą otacza Pacjentki, sprawiała, że podczas wizyt nie będzie im towarzyszył strach.

Ginekolog to nie tylko specjalista w dziedzinie zdrowia kobiet, to także ekspert położnictwa, który potrafi odebrać poród oraz zaopiekować się noworodkiem. Towarzyszy Pacjentkom od momentu wczesnego dojrzewania aż po okres menopauzy. Dzięki nabytym umiejętnościom, jest również w stanie wykryć oraz wyleczyć schorzenia, do których zalicza się m.in.: infekcja pochwy, nadżerka szyjki macicy, zapalenie przydatków czy zespół policystycznych jajników. Sukcesywny rozwój technologii wykorzystywanej w ginekologii pozwala na wykonanie w gabinecie nawet najbardziej zaawansowanych badań, które pozwalają odkryć wiele nieprawidłowości już we wczesnym stadium.

W naszej Klinice zapewniamy właściwą opiekę nad kobietą i matką zachowując wysoką jakość usług, nowoczesne metody i pełen komfort. Chcemy, aby Pacjentki nie odczuwały lęku w związku z wizytami i chętnie odwiedzały Klinikę U Lekarzy. Przed wizytą zalecamy zapisanie daty wystąpienia ostatniej miesiączki oraz obliczenia, ile dni trwa cykl – to istotne z punktu widzenia lekarza informacje, o które może spytać podczas konsultacji. W skład proponowanych przez nas usług ginekologicznych wchodzą:

 • USG ginekologiczne i położnicze
  • USG narządu rodnego
  • USG płodu (w tym 4D)
  • USG piersi
  • USG bioderek dziecięcych
 • Prowadzenie ciąży
 • Badania prenatalne i genetyczne
 • Zaburzenia miesiączkowania
 • Endometrioza
 • Hormonalna terapia zastępcza
 • Antykoncepcja

Do odwiedzenia warszawskiej Kliniki U Lekarzy zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą przejść coroczną wizytę profilaktyczną oraz te, które planują zajście w ciążę. Gwarantujemy, iż nasi specjaliści z zakresu ginekologii otaczają wszystkie Pacjentki należytą opieką oraz skrupulatnie przekazują wiedzę niezbędną do szczęśliwego przejścia ciąży i porodu.

Poznaj naszych specjalistów

Lekarze ginekologii

ginekolog

ginekolog, endokrynolog

Cennik

Konsultacje lekarskie

Ginekolog: konsultacja

160

Ginekolog: konsultacja + USG ginekologiczne

250

Ginekolog: konsultacja + USG położnicze

300

USG

USG ginekologiczne narządu rodnego

150

USG ciąży: ciąża wczesna

150

USG ciąży: 2 i 3 trymestr

250

USG ciąży: 3D/4D płodu

250

USG ciąży: ciąża mnoga

250

Zabiegi ginekologiczne

Cytologia

50

Implantacja wkładki

1100

Badania w ciąży

Test ciążowy - ß-HCG w moczu

35

ß-HCG wolna jednostka we krwi

110

PAPP-A (osoczowe białko ciążowe)

160

PLGF (ludzki łożyskowy czynnik wzrostu)

300

Estriol wolny

60

AFP (alfa(α)-fetoproteina)

55

Kariotyp

600

Test podwójny – ocena ryzyka wad u płodu w I trymestrze ciąży

380

Test potrójny – ocena ryzyka wad u płodu w II trymestrze ciąży

380

Przeciwciała p/cytomegalii IgM

45

Przeciwciała p/cytomegalii IgG

45

Przeciwciała p/różyczce IgM

38

Przeciwciała p/różyczce IgG

38

Przeciwciała p/toksoplazmozie IgM

35

Przeciwciała p/toksoplazmozie IgG

35

Cytologia

50

Test prenatalny NeoBona

1850

Test prenatalny NeoBona Advanced

1950

 

Masz pytania?

Umów się na wizytę!

Zostaw dane, a odezwiemy się do Ciebie w jak najkrótszym czasie.